Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Kuşadası Şubesi, Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında, 500 fidanlık, Cumhuriyet Kadını Prof. Dr. Türkan Saylan Hatıra Korusu için Kuşadası Özel Ü. Naci Akdoğan Koleji ile el ele verdi. Etkinlik çerçevesinde, Ege Orman Vakfı tarafından, okul öncesi ve ilkokul öğrencileri için çok değerli bilgiler içeren yararlı bir sunum ve çocuklara ağaç sevgisi ile çevre bilinci eğitimi verildi.
PROJEDE EMEĞİ GEÇENLERE ÇYDD BAŞKANI’NDAN TEŞEKKÜR
Proje kapsamında açıklama yapan, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Kuşadası Şubesi Başkanı Münevver Kılıç, "Aydın’ın Köşk ilçesinde oluşturulan korunun fidanlarının Mart ayında dikildiğini belirterek, ‘Fidan Bağışı ile Hatıra Korusu oluşturulmasında, bizi Ege Orman Vakfı ve Özel Ü.Naci Akdoğan Koleji ile bir araya getirerek harika bir iş çıkartan başta Yönetim Kurulu Üyemiz Melek Sözer öğretmenimiz olmak üzere tüm yol arkadaşlarıma, her zaman bize destek olan, fidan kampanyasında da desteklerini esirgemeyen değerli üyelerimize, bağışçılarımıza, gönüllülerimize NAK Okul Müdürü Hande Öğretmenimize, Okul Aile Birliği Başkanı ayrıca kendileri ÇYDD üyesi olan Nehir hanıma, tüm Okul Öncesi ve İlkokul öğretmenlerimize, sınıf temsilcilerimize, verdiği harika bilgilerle tüm ögrencilerin dikkatini çekerek farkındalık yaratan Ege Orman Vakfı'nın çevre dostu değerli gönüllüleri Ülkü Hanım'a ve Şeyda Hanım'a ayrı ayrı çok teşekkür ederiz. En kısa zamanda korumuzu görmeye ve fidanlarımıza su vermeye gideceğiz" dedi.