Nazilli’de gün geçtikte artan ve problem haline gelen trafik için Belediye Başkanı Ertuğrul Tetik müjde verdi. Basın mensupları ile gerçekleştirdiği değerlendirme toplantısında projeyi duyuran Tetik, önümüzdeki günlerde konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi vereceğini söyledi.
TEK YÖN UYGULAMASI GELİYOR
Projeden kısaca bahseden Tetik, “Nazilli’ye tek yön uygulaması gelecek. Kağıt üzerinde bitti, maddi boyutunu hazırlıyoruz. Belediye Meydanı ve Cumartesi Pazarı’na kadar olan kısım ve Hürriyet Caddesi’nde tek yön uygulaması olacak. Şimdi açıklamak istemiyorum, daha sonra arsa alanlar bina alanlar olabilir. Ama detaylar üzerinde çalışıyoruz. “ dedi.
Muhabir: M.NAZLI ALTINAYAR