Başkan Özel, toplantının açılış konuşmasında, sinek probleminin özellikle yaz aylarında ciddi bir rahatsızlık verdiğini ve bu sorunun çözümü için belediye olarak harekete geçtiklerini belirtti. Besihane sahiplerinden kendi alanlarında hijyen kurallarına daha fazla dikkat etmelerinin önemine de dikkat çekildi.

Screenshot 4-2

Screenshot 3-3

CHP’li Saatçı’dan AK Parti’ye eleştiri CHP’li Saatçı’dan AK Parti’ye eleştiri

“İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYORUZ”

Bozdoğan Belediyesi’nin gerçekleştireceği ilaçlama çalışmalarının detaylı olarak ele alındığı toplantıda Başkan Özel, ilaçlama çalışmalarının düzenli ve etkili bir şekilde yapıldığını, bunun için hayırsever vatandaşların ve bağışçıların desteğiyle özel bir makineyi belediye bünyesine kattıklarını dile getirdi. Başkan Özel, “Sinekler hem halk sağlığını tehdit ediyor hem de yaşam kalitesini düşürüyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için ilaçlama çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Ancak sinekle mücadelede bireysel değil topyekûn hareket ederek bunun üstesinden gelebiliriz. Bize güvenen inanan halkımızın desteği ile son sistem yeni bir ilaçlama makinasını belediyemiz bünyesine kazandırdık. Bozdoğan Belediyesi olarak sizler için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Besihane sahipleri de söz alarak sinek sorunu ve ilaçlama çalışmaları hakkında görüş ve önerilerini paylaştılar. Başkan Özel, tüm görüşleri dikkatle dinleyerek çözüme yönelik adımların hızla atılacağını belirtti.

Screenshot 2-3

Kaynak: HABER MERKEZİ