Sultanlar Ligi ekiplerinden Aydın Büyükşehir Belediyespor, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Mavi Beyazlılar, yeni sezon kadro planlamaları çerçevesinde dış transferde Angela Leyva Tagle ve Hilary Howe ile de sözleşme imzalamıştı. Aydın Sultanları Fransa milli takım forması giyen başarılı pasör Nina Stojiljkovic’i de kadrosuna kattı.
İMZAYI ATTI
Kulüpten yapılan açıklamada, "Yeni sezon kadro planlamaları çerçevesinde çalışmalarını sürdüren takımımız; Fransa milli takım forması giyen başarılı pasör Nina Stojiljkovic ile sözleşme imzaladı. Sporcumuzun başarılı bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz" ifadelerine yer verildi.
"SABIRSIZLANIYORUM"
İmza sornası bir açıklama yapan Nina Stojiljkovic, "Herkese merhaba. Ben Nina Stojiljkovic. Önümüzdeki sezon Aydın'da olacağım. Hepinizle tanışmak için sabırsızlanıyorum. Yakında görüşürüz" ifadelerini kullandı.