İlknur & Ahmet Ünoğlu çiftinin evlatları olan İnanç Ali, Nazilli’de erkekliğe ilk adımını attı. Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Özmen’in hem dayısı hem de kirvesi olduğu İnanç Ali için, İsabeyli Ahmet Gümüş Kapalı Pazar Yeri’nde gerçekleşen görkemli sünnet düğünü gerçekleştirildi.

Sosyal medyadan duyuruldu! Bir zam da içeceklere Sosyal medyadan duyuruldu! Bir zam da içeceklere

Sünnet Cemiyeti’ne Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek, MHP Nazilli İlçe Başkanı Hasan Eren ve yönetimi, Memleket Partisi Nazilli İlçe Başkanı Ali Çetinkaya ve yönetimi, Nazilli Fırıncılar ve Unlu Mamüller Odası Başkanı Mahmut Tekin, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen, NAZGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Karakuş, Nazilli Vergi Dairesi Müdürü Adem Torun, Nazilli Ülkü Ocakları İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Nazlıköy Yerel Ürünler İşletme sahibi Nazilli Belediyesi Meclis Üyesi Sevgül Batur, mahalle muhtarları, ile çeşitli STK temsilcileri, oda başkanları ile ailenin yakın akrabaları ile dostları katılım gösterdi. 
 

Unoglu Ailesi Mutlulugunu Sevenleriyle Paylasti Inan Ali Erkeklige Ilk Adimini Atti 469867 Fe4889Bba16407Ce20B1Bf16Bcae3451

MİSAFİRLER DOYASIYA EĞLENDİ

Beste Organizasyon tarafından en ince ayrıntısına kadar herşeyin düşünüldüğü muhteşem organizasyonda çocuklar gönüllerince eğlenirken, yüz boyama standında yüzleri boyanan çocuklar, şişme oyun alanında vakit geçirdiler. Pamuk şekeri ve balon hediye edilen çocuklar, palyaço grubuyla gönüllerince eğlenirken, aileler de mehter takımı gösterisi, canlı müzik ve efe oyun grubu eşliğinde Ünoğlu Ailesi’nin bu mutlu gününe eşlik ettiler.

İlknur ve Ahmet Ünoğlu çifti, biricik evlatlarının bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayarak cemiyetlerine katılan tüm davetlilere teşekkür etti. Görkemli sünnet düğünü çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

Unoglu Ailesi Mutlulugunu Sevenleriyle Paylasti Inan Ali Erkeklige Ilk Adimini Atti 469867 74B77A03F40Fdae136F92443C2C0E3C2

Muhabir: NAZLI ALTINAYAR