Mecliste gündemdeki konuların görüşülmesinin ardından bütün meclis üyeleri verdikleri hizmet ve katkılardan dolayı plaketle onurlandırıldı. Söke Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Mustafa İberya Arıkan başkanlığında gerçekleştirildi. 6 gündem maddesinin görüşüldüğü oturumda Emekliler Lokali'nin isim değişikliği oy çokluğu ile kabul edildi. Emekliler Lokali'nin ismi, vefat eden eski muhtarlardan Zeki Acet Emekliler Lokali olarak belirlendi.
MECLİS ÜYELERİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ
Yerel seçimler öncesi son meclis toplantısında gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından meclis üyelerine, bu zamana kadarki emek ve katkıları için teşekkür plaketi takdim edildi.