Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Meclis Üyeleri aday tanıtımı miting havasında yapıldı. İncirliovalıların yoğun katılım gösterdiği tanıtım programında Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş ve İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya uzun süre alkışlandı.

CHP'li Saatçı'dan Aydem'e tepki! AK Partili Ökten'e çağrı... CHP'li Saatçı'dan Aydem'e tepki! AK Partili Ökten'e çağrı...

31 Mart’ta İncirliovalı hemşerilerinin Cumhur İttifakı’na sahip çıkacağına inandığını belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Savaş, “Şu tablo birliğimiz ve beraberliğimizi gösteren güzel bir tablo. 31 Mart'a kadar kapı kapı dolaşıp sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayıp yapacağımız projeleri anlatacağız. Ben her zaman Aytekin başkanımın emrinde olacağımın sözünü buradan veriyorum. Bizim dönemimizde birlik, beraberlik ve uyum içerisinde çalışacağız. Bizde kavga olmaz bizde hizmet olur. Karşı tarafta kavga, didişme olur. Karşı tarafta kibir var. Seçildikten sonra odasından çıkmayan ve seçimlere 6 ay kala temel atan bir başkan var. Hemşehrilerimin 31 Mart’ta gereğini yapacağına inanıyorum" diye konuştu.

Savastan Acarlara Mujde Acarlara Bolge Hali Kuracagim 451893 6Ba52932Ee034D5070446Bd45B17F02F

ACARLAR’IN HAL SORUNU ÇÖZÜLÜYOR
Büyükşehrin İncirliova’ya hizmet getirmediğin ifade eden Savaş, “İncirliova’nın taleplerini biliyoruz. İlk fırsatta o güzel Acarlar’a benim bir hediyem olacak. Acarlar’a bölge halini kuracağım.” diyerek müjdeyi verdi. 

Savastan Acarlara Mujde Acarlara Bolge Hali Kuracagim 451893 7B59A09476A7890Dcf11D5A0D0A4D4B3

KALBİNİN SESİNİ DİNLE İNCİRLİOVA
Büyükşehir belediyesinin hizmet yapmadığı bir İncirliova olduğunu kaydeden Savaş, “İncirliova’da hala kanalizasyonun atıkları Menderes’e akıyor. Biz geldiğimizde hemen eksik olan kanalizasyonu tamamlayıp arıtmayı yapacağız. Kalbinin sesini dinle İncirliova. İncirliova’ya sahip çıkalım arkadaşlar.” dedi. 

Mevcut Büyükşehir belediye başkanı son günlerde sözde garip gurabanın yanında olduğunu söylediğini belirten Savaş, seçildiğinde daha fazla kişiye sosyal yardım yapacağını ve bunu da her yerde anlatıp durmayacağını ifade etti. 

Vizyonsuz ve beceriksiz belediye yöneticilerinin hizmet yapmadığını dile getiren Savaş, “Bu sefer benim hemşerilerim şehrine sahip çıkacak. Kayıp yılları telefi edip Aydın hak ettiği yere kavuşacak. Aydın yeni bir sayfa açacak. Aydın gerçek belediyecilikle ve hizmetle tanışacak.” dedi.

Savastan Acarlara Mujde Acarlara Bolge Hali Kuracagim 451893 81Ffc775A05F5Bedf2D4A65Bb93Aaf62

HER ŞEY HAZIR 1 NİSANI BEKİLİYORUZ
Miting havasında gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında konuşan MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, “Allah’ın izniyle Aydın’ın alayına talibiz. Cumhur İttifakı olarak 17 ilçede inşallah Aydın’ın kaderini değiştireceğiz. Her şey hazır herkes 1 Nisan’ı bekliyor.” dedi. 
31 MART’TA BUNLARIN HEPSİNİ TATİLE GÖNDERELİM
Programda konuşan AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, “31 Mart Aydın için çok önemli. Aytekin başkanın AK Parti’ye geçmesiyle birlikte büyükşehir belediyesi buradaki hizmet araçlarını geri çekti. Ama biz kimdendir ayrıma yapmadan herkese hizmet ederiz. 31 Mart’ta bunların hepsini tatile gönderelim.” diye konuştu. 
AYDIN’I 1 NİSAN’DA KURTARACAĞIZ
1 Nisan sabahı herkesi çaya bekleyen Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Kaya, “Seçildiğim günden beri odamın kapısı herkese açık. Kimseyi çevirmedim. 5 yıl Aydın’a bir çivi çakmadılar şimdi her yeri kazmaya başladı. Aydın’ı 1 Nisan’da bunlardan kurtaracağız.” dedi.

Savastan Acarlara Mujde Acarlara Bolge Hali Kuracagim 451893 D81F99Fe5A462919Ae6A7Fe624C7E70D

Kaynak: HABER MERKEZİ