Aydın Lisesi öğrencileri Ömer Alp Erkul, Ece Denat ve Burak Ege Bayram ,55. TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında Değerler Eğitimi Alanında “Konuşan Şehitlikler” adlı projesiyle büyük bir başarı elde etti. Türkiye birinciliğini kazanan başarılı öğrenciler projeyi tanıtırken programa AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, AK Parti İl Başkanı Gökhan Ökten ve partiler katıldı.
“AYDIN’I EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETTİLER”
Milletvekili Ömer Özmen, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek, “55. TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında Değerler Eğitimi Alanında “Konuşan Şehitlikler” adlı projesiyle; büyük bir başarı elde ederek Türkiye birinciliği kazanan Aydın Lisesi öğrencileri Ömer Alp Erkul, Ece Denat ve Burak Ege Bayram’ı tebrik ediyorum. Aydın’ımızı en iyi şekilde temsil eden kıymetli öğrencilerimizin başarıları daim, bahtları açık olsun. Bu başarıda emeği geçen, Aydın İl Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman Ekici, Okul Müdürümüz. Serkan Akyol, idarecilerimizi ve ailelerimizi de kutluyorum” dedi.