Aydın’ın İncirliova ilçesinde 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerden zaferle çıkan Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP’de seçim öncesinde, başkan değişikliği yaşanmıştı. Polat Tanrıkulu’nun meclis üyeliği için ayrıldığı ilçe başkanlığı görevini, Ercan Özdemir üstlenmişti. Seçim sürecinde ve sonrasında başarılı çalışmalara imza atan MHP İncirliova İlçe Başkanı Özdemir, partisinin Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti. Meclis üyelerinin de katıldığı ziyarette Özdemir, Alıcık’a Osman tuğrası hediye etti. Öte yandan ziyarette teşkilat yapılanması ve seçimle ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.
Muhabir: Emrah Dinçer