Kaza, 26 Mayıs Pazar günü Aydoğdu Mahallesi Mithat Paşa Caddesi üzerinde gece saatlerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre Nazilli Belediyesi’ne ait çöp kamyonu çöp boşaltımı yaptığı sırada, 09 RC 581 plakalı motosiklet sürücüsü Mehmet Avcı, Hürriyet Caddesi üzerinden Mithat Paşa Caddesi üzerine aşırı süratli geldi. Motosikletiyle çöp kamyonuna adeta arkadan ok gibi saplanan genç adam, kanlar içerisinde yerde kalmış ve sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Daha sonra Aydın'a sevk edilen Avcı'dan acı haber bugün geldi. 37 yaşındaki genç adam, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
Genç adamın ölümü, ailesi ve yakınlarını hüzne boğarken cenazesinin Karahallı köyünde toprağa verileceği öğrenildi.
Nazilli’deki kazadan acı haber
Aydın’ın Nazilli ilçesinde 9 gün önce motosiklet kazasında ağır yaralanan Mehmet Avcı, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Muhabir: M.NAZLI ALTINAYAR
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi