Efeler’de Belediye Meclisi toplanıyor

Aydın’ın en büyük ilçesi Efeler’de Belediye Meclisi, Şubat ayı oturumu için toplanıyor. Efeler Belediye Toplantısı Salonu’ndaki ilk oturum 3 Şubat Pazartesi günü saat 11.00’da yapılacak.

Mehmet Kavas
Mehmet Kavas Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay başkanlığında yapılacak olan oturumda meclis üyeleri şu gündem maddelerini görüşecek: “2018 yılı Sayıştay Denetim Sonuçlarının Belediye Meclisinin bilgisine sunulması. 2020 yılı Gelir Ücret Tarifesinde değişiklik yapılması hususunun görüşülmesi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan iç borçlanma limiti için izin alınması ve iç borçlanmaya gidilmesi konusunda Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a yetki verilmesi hususunun görüşülmesi. 5393 Sayılı Belediye Kanununun 18. maddesinin p fıkrası kapsamında Yozgat İli Boğazlıyan ilçesi Uzunlu Belediyesi ile “kardeş kent” bağının kurulması ile “kardeş kent protokolünü” imzalamak üzere Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a yetki verilmesi hususunun görüşülmesi. Zabıta Müdürlüğü personellerine ödenecek maktu fazla mesai ücretinin belirlenmesi hususunun görüşülmesi. Zabıta Müdürlüğü Açık ve Kapalı Semt Pazar Yerleri Uygulama Yönetmeliğinde değişiklik yapılması hususunun görüşülmesi. Belediyemizin çeşitli iş ve eylemlerinde kullanılmak üzere ikinci el Çekici ile Otobüs satın alınması hususunun görüşülmesi. Efeler Belediyesi sınırları içerisinde kullanılmak üzere İstanbul Trafik Vakfından ikinci el 1 adet Hasta Nakil Ambulansı satın alınması hususunun görüşülmesi. 5393 Sayılı Belediye Kanununun 75.maddesi gereğince, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde "Toplumda Cinsiyet Eşitliği" konulu müzikli söyleşinin Türk Kadınlar Birliği Derneği ile Belediyemiz paydaşlığında gerçekleştirilmesi ve bütçeden 10 Bin TL nakdi ödeneğin Türk Kadınlar Birliği Derneği Aydın Şube Başkanı Yıldız Saray’a verilmesi hususunun görüşülmesi ve ilçedeki bazı mahallelerde imar planı değişikliği konusunu görüşülmesi.”
göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Aydin Markaları

Aydın Ses Gazetesi, Aydin ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (256) 213 16 50
Reklam bilgi


Anket Sitemizi nasıl buldunuz?