"Özel Aydın Bilgi" markası tescillendi

Türkiye genelinde yaygınlaşmayı planlayan Aydının yerel eğitim kurumu Aydın Bilgi, Özel Aydın Bilgi markasını tescilletti.

Emrah Dinçer
Emrah Dinçer Tüm Haberleri
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın'ın Efeler ilçesinde, dershanecilik geleneğinden gelen ve bünyesine kattığı Anadolu Lisesi, Anaokulu ve Özel Öğretim Kursu ile eğitim-öğretim hizmeti veren Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumları, "Özel Aydın Bilgi" markasını tescilletmek için 2017 yılında Maksimum Patent firması aracılığıyla Türk Patent ve Marka Kurumu'na başvurdu. Yapılan inceleme sonucunda başvurusu kabul edilen Aydın Bilgi, markayı almaya hak kazandı. Maksimum Patent Limited Şirketi Genel Müdürü Ebru Alp Kayır, marka tescil belgesini, Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumları ortakları Gülsevin Çetinkaya, Argun Budanur ve Levent Dönmez'e teslim etti.

7 YILLIK HİZMET

Ortaklardan Dönmez, yaptığı açıklamada, marka tescil belgesini almaları için yaptığı çalışmalardan dolayı Kayır'a teşekkür etti. Marka tescillerinin, eğitim camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Dönmez, Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumları hakkında bilgi verdi. Dönmez, "2012 yılından itibaren Özel Aydın Bilgi Dershanesi olarak hizmet veren Aydın Bilgi Eğitim Kurumları, 2015-2016 eğitim-öğretim yılında Özel Aydın Bilgi Anadolu Lisesi olarak yeni binasında faaliyete başlamıştır. Yine 2015 yılında Aydın Bilgi Özel Öğretim Kursu, 2018 yılında Mimar Sinan Mahallesi'nde bağımsız bina konsepti ile anaokulumuz hizmete başlamıştır" dedi.

"SÜREKLİ GELİŞMEYİ BENİMSEDİK"

Amaçlarının her zamanki gibi bilgileriyle ilgilerini birleştirip geleceğe donanımlı nesiller yetiştirmek olduğunu ifade eden Dönmez, "Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumları, bir ulusun geleceğinin eğitim yoluyla inşa edildiğine inanır. Bu nedenle kendini ifade edebilen, özgüveni yüksek, saygılı, disiplinli nesiller yetiştirmek yegâne amacımızdır. Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumları, Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi, muasır medeniyetler seviyesine ulaşabilmek amacı ile benzerlerinden farklı olarak üreten, öğreten, öğrenciyi yetiştiren, bilgiyi sorgulatan ve sürekli gelişmeyi benimsemiş bir eğitim kurumudur" diye konuştu.

"DEĞERLER EĞİTİMİNE ÖNEM VERİYORUZ"

Dönmez, Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumları'nın insani değerlerin etkin olduğu bir eğitim ortamına sahip olduğunu belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Akademik başarının yanı sıra, manevi değerleri yüksek, vatanına ve değerlerine sahip çıkabilen bireylerin yetişmesinde değerler eğitimine önem vermektedir. Bu ortamda öğrenciler çok yönlü, yaratıcı bireyler olarak yetişmenin yanı sıra, akademik, sportif, sanatsal alanlarda da başarılar elde eden bireyler olarak yetiştirilir."

"BAŞARILI NESİLLER YETİŞTİRMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ"

Aydın Bilgi'nin Aydın'ın yerel markası olduğunun altını çizen Dönmez, "Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumları, bilgisini ilgiyle sunması, ülkemize faydalı, sağlam beyinler yetiştirmenin ayrıcalığı ile ülkemizin her kurumunda, her alanında ve branşında başarılı nesiller yetiştirmenin gururunu yaşamaktadır. Bu başarı Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumları'nın yerel gücünün ulusal bir güce ulaşmasına olanak sağlamıştır. Mezun öğrencilerimizin, ülkemizin ayrı ayrı her şehrinde ve de ülkemizi dünyanın başka ülkelerinde temsil eden mesleki kariyerlerini takip ettiğimizde, ilimizin yerel gücü olan kurumumuz Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumları'nın gücüne güç katmaktadır. Bu gücün verdiği gururla ve bizlere geleceklerini emanet eden velilerimizin güveni sayesinde, öncelikle Ege Bölgesi olmak üzere tüm ülke geneline yaymayı planladığımız bir marka olmanın onur ve gururunu yaşamaktayız" ifadelerini kullandı.

"BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ"

Aydın Bilgi olarak, kurumlarında yanan bir ışığın Türkiye'nin geleceğini aydınlatabilmesi için disiplinli, özgüvenli ve ilgili yaklaşımlarından kuruluşlarından bu yana asla taviz vermeden aynı hassasiyetle nesiller yetiştirmeye devam ettiklerini belirten Dönmez, kurumlarına güven ve desteğinden dolayı tüm Aydınlı hemşehrilerine teşekkürü borç bildiklerini söyleyerek, "Biz hep birlikte güçlüyüz" dedi.

09 Mart 2019 - Eğitim

Muhabir Emrah Dinçer


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (256) 213 16 50
Reklam bilgi

Anket Sitemizi nasıl buldunuz?