31 Mart’ta yapılacak yerel seçim çalışmaları kapsamında İncirliova’yı karış karış gezen ve İncirliova halkı ile kucaklaşmaya devam eden CHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Osman Gökmen, Arpadere ve Palamut mahallelerine çıkarma yaptı. Meşaleler ve çiçeklerle karşılanan Gökmen, mahalle sakinleri tarafından yoğun ilgi gördü. Kalabalık bir katılımın olduğu ziyaret programında Osman Gökmen’e CHP İncirliova İlçe Başkanı Ümit Yaşar, CHP İncirliova İlçe Kadın Kolları Başkanı Merve Menderes, meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili eşlik etti.
“SÖZLERİMİZİ TUTACAĞIZ”
Ziyarette konuşan CHP’li Osman Gökmen, “Arpadere ve Palamut mahallelerimize Aydın Büyükşehir Belediyemizle beraber yapılan hizmetler ortada. Bu yapılan hizmetlerin devam edeceğine şüpheniz olmasın. Gördüğünüz gibi yolların yapılmasıyla ulaşım Arpadere ve Palamut mahallelerimizde rahatladı. Göreve geldiğimizde ilçe belediyesine düşen görevleri ve verdiğimiz sözleri tutmak için 5 yıl boyunca karınca gibi çalışacağım. Özellikle mahalleler arası bağlantı yollarını tamamlayacağız. Mahallenizde yaşadığınız ve en çok telefonun çekmemesi konusunda yaşadığınız sorunu gerekli kurumlarla en hızlı şekilde çözüme ulaştıracağız. Bu konuda endişeniz olmasın” dedi.
“SEVGİNİZİ KARŞILIKSIZ BIRAKMAYACAĞIM”
Mahalle sakinlerinin sık sık alkışlamasıyla konuşması kesilen Gökmen, “İncirliova ilçemiz için hazırladığımız projeler hayatımızı kolaylaştıracak türden. Özellikle sosyal belediyecilik kapsamında sizlere sunacağımız hizmetlerin sözünü vermekten geri kalmayacağız. Çünkü çok çalışarak bunların hepsini yerine getireceğiz. İlçe belediyesi olarak 31 Mart’tan sonra bütün ihtiyaçlarınızı Büyükşehir Belediye Başkanımız Topuklu Efe Özlem Çerçioğlu başkanımla ile birlikte karşılayacağız. Ben hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Özellikle hanım kardeşlerim hoş geldiniz. Beni çok mutlu ettiniz. Bana gösterdiğiniz sevgi ve ilgiyi karşılıksız bırakmayarak çalışmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.