Ergüler, bazı çevrelerin hakkında algı yürüttüğünü belirterek, “Bazıları Ergüler’le görüşemezsiniz diyorlar. Ben sorunları birinci ağızdan duymak isterim. Telefonum 25 senedir aynı ne zaman isterseniz arayabilirsiniz” dedi.

Yerel seçimde rakip olmuşlardı! Çetinkaya’dan alkışlanacak hareket... Yerel seçimde rakip olmuşlardı! Çetinkaya’dan alkışlanacak hareket...

Cumhur İttifakı’nın Nazilli Belediye Başkan Adayı Esat Ergüler, 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. AK Partili Esat Ergüler, vatandaşlarla bir araya geliyor. Nazilli’ye kazandırdığı hizmetlerle seçmenin gönlünde taht kuran Ergüler, ilçeyi yeniden özlenen günlerine döndürmek için geliyor.

Tek tek her mahalleyi gezen Ergüler, Dereağzı ve Pınarbaşı Mahallesi’nde seçmenle buluştu. AK Partili Belediye Başkan Adayı, Pınarbaşı Şelale Park’ta büyük bir coşkuyla karşılandı. Meşaleler yakıldı, atılan havai fişekler geceyi aydınlattı.

Ergulerden Algi Operasyonlarina Yanit 451135 4Dd7Bc7Dd73Cdecb0Ddc195E1A7D64Ef

PINARBAŞI’NA DOKUNDUK

Pınarbaşı’na Hüsnü Kutsal Parkı, Şelale Park, Aydın Toscalı Futbol Sahası gibi hizmetler yaptıklarını ifade eden Esat Ergüler, “Pınarbaşı’na en çok dokunan belediye başkanıyım. Yaptığımız yatırımlarla mahallemizin çehresini değiştirdik. Bölgedeki 5 ve 10 bin tonluk su depolarıyla kentin iyi su ihtiyacını karşıladık. Belediye başkanlık makamı siyasi bir makam değildir. Hizmet makamıdır. Hizmet aşkınız varsa, belediye başkanlığı yaparsınız. Ben siyasetçi değil hizmet adamıyım. Sizlere hizmet etmek için var gücümle çalışacağım. Yerel yönetimin reçetesi bende. Çocuklarımıza modern bir kent bırakmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz” dedi.

Görev yaptığı süre boyunca Ege’nin en başarılı belediye başkanı seçilen Ergüler’in çalışmalarını unutmadıklarını belirten Nazillililer ise hizmet belediyeciliğinin geri dönmesini dört gözle bekliyor.

Ergulerden Algi Operasyonlarina Yanit 451135 978Ca1A053B2Ca0Ba06858E3032F80Bc


ALGI OPERASYONALARINA YANIT VERDİ

Esat Ergüler kendisine yönelik algı operasyonu yapanlara da sert bir dille yanıt verdi.
Cumhur İttifakı’nın adayı, “Telefonum 25 senedir aynı. Hiç değişmedi. Ne zaman isterseniz arayabilirsiniz. Bazıları Ergüler’le görüşemezsiniz diyorlar. Ben sorunları birinci ağızdan duymak isterim. Aracı istemem. Nazilli’de yaşayan hemşehrim sorununu bizzat bana anlatacak. Yapılacaksa yapılacak, yapılmayacaksa da nedenini söyleyip aktarırım. Ben vatandaşla temas isterim. Sorunu ben duymak ve çözmek isterim” diye konuştu.

Ergulerden Algi Operasyonlarina Yanit 451135 A55F470B664A081217Db18C6A157D65F

Kaynak: CEMRE UZUN