Aydın, "5 yaşındaki oğluma devlet Hastanesinde kanal tedavisi için en erken randevu 1-1,5 yıl. Büyüyen Türkiye. Tebrik ediyorum" ifadeleriyle tepkisini dile getirdi. Oğlunun dişlerinden 4'üne dolgu birine kanal tedavisi yapılacağını kaydeden Çağdaş Aydın, "Özelde 35 bin lira bir hesap çıkardılar. Sigortamızdan faydalanalım diye üniveriste hastanesi'ne gittik. ADÜ'de 1-1,5 yıl sonra ancak sıranın geleceğini söylediler. 10-16 bin lira ödersek 7-7,5 ay sonra gelebilirmiş. Bize söylenen bu"ifadelerini kullandı.
Muhabir: Özgür Dedeoluk