Didim’de yazın turizmin merkezi olarak kabul edilen Altınkum plajındaki tuvalet ve duş kabinlerinin yeri değiştiriliyor. Belediye Başkanı Hatice Gençay’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı yer değişikliğinin ardından çalışmalar başlatılırken, girişte yer alan mevcut tuvaletin plajında sağ tarafına kaydırıldığı görüldü. Tuvalet için plaj kısmında beton dökümünün yapıldığı ve kalıp söküm işlemlerinin sürdüğü görülürken, hazırlanan konteynır tuvaletin ise kısa süre sonra yeni yerine taşınması bekleniyor.
Muhabir: HÜSEYİN ÇALIŞKAN