5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri Didim’de tüm hızıyla devam ediyor. Didim’de balıkçı teknelerin yanaştığı Taşburun barınağının çevresinde ve kıyısında çevre temizliği yapıldı. Etkinliğe Didim İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Didim Belediyesi Temizli işleri Müdürlüğü ile Didim Balıkçılar Derneği ekipleri katıldı. Etkinlik kapsamında Aydın Su ürünleri birliği dalgıçları deniz dibinde temizlik yaparken, diğer ekipler kıyı ve çevre temizliği gerçekleştirdi. Toplanan çöpler belediye ekiplerince bölgeden kaldırıldı.
Muhabir: HÜSEYİN ÇALIŞKAN