Renkli buluşmada Başkan Kıvrak'ı Cumhuriyet Halk Partisi Çine İlçe Örgütü, Belediye Meclis Üyesi Adayları, partililer ve Çineli vatandaşlar yalnız bırakmadı.

GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

“En büyük başkan bizim başkan” sloganları eşliğinde Adnan Menderes Bulvarı'nda ziyaret gerçekleştiren Başkan Mehmet Kıvrak, esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu. Çine halkının mübarek Ramazan ayını da tebrik eden Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, evlerinin balkonlarından kendisini destekleyenleri kucak dolusu selamladı. Gençlerle de bir araya gelen Başkan Kıvrak, her kesimden büyük ilgi ve coşkuyla karşılandı.

İYİ Parti’nin kurultay tarihi belli oldu -Meral Akşener aday olacak mı? İYİ Parti’nin kurultay tarihi belli oldu -Meral Akşener aday olacak mı?

Baskan Kivraktan Govde Gosterisi 453164 2E6C4Da62A6Abd4829317Fd9116F9287

“ÇİNE'MİZ İÇİN EL BİRLİĞİYLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Çine'nin güzelliklerini ve zenginliklerini daha da ön plana çıkarmak için aralıksız çalıştıklarının altını çizen Başkan Kıvrak, "Gösterdiğiniz yoğun ilgi ve katılım, halkımızın bize duyduğunuz güvenin bir göstergesi Sizlerden gelen her bir öneriye kulak vererek, daha aydınlık bir Çine için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizde birlikte daha nice güzel projeleri hayata geçirmek, Çine'nin kalkınması ve refah seviyesinin artması adına el birliğiyle çalışacağız. Teşekkür ederim." diye konuştu.

Baskan Kivraktan Govde Gosterisi 453164 C0B43Dd119E36B0B01190Fbe3413A3A6

Editör: Derya AKGÜL