Yerel değerlerin korunmasında ve gelecek nesillere aktarılmasında öncü rol oynayan Çerçioğlu, vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Geçtiğimiz günlerde yıllık üç milyon olan fide üretiminin 10 milyona çıkarılacağını müjdeleyen Çerçioğlu, önümüzdeki dönemde de Buharkent’e yapılan yatırımların artarak devam edeceğini belirtti.

Baskan Cercioglu Buharkentte Vatandaslara Binlerce Fide Dagitti 2B41Eeede4381B43Be181Cef403D74F7

“HER ÜRETİCİMİZE DESTEK VERİYORUZ”


Vatandaşlar, Çerçioğlu’nun elinden aldıkları fideler için teşekkür etti. Çerçioğlu, “Atalarımızdan bizlere miras kalan yerli ve milli tohumlarımızı gelecek nesillere aktarmanın öneminin bilincindeyiz. Bizler Ata Tohumlarımızla üretim yapmak isteyen her üreticimize destek veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın da yerel tarım ürünlerine bizler gibi sahip çıkmalarını istiyoruz.” dedi.

Baskan Cercioglu Buharkentte Vatandaslara Binlerce Fide Dagitti Ef4E2Ecddb0Ab2820E636F1C5808B3Ea

Aydın milletvekillerinden TBMM Başkanı Kurtulmuş’a ziyaret Aydın milletvekillerinden TBMM Başkanı Kurtulmuş’a ziyaret

EMEKLİLERDEN ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR


Vatandaşlar, Buharkent Pazarı’nı da ziyaret eden Çerçioğlu’na fiyatların yüksekliğinden yakındı. Emekli vatandaşlar emekli aylıklarıyla geçinemediklerini ifade ederek Çerçioğlu’na emeklilere verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Çerçioğlu, sosyal belediyeciliği her vatandaşa eşit şekilde uygulamaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Baskan Cercioglu Buharkentte Vatandaslara Binlerce Fide Dagitti 0B249B25E6Ea6F31963Fbd1B06E602B1

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI