İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Efeler’e uyuşturucu sevkiyatı yapılacağı ihbarı üzerine harekete geçti. Narkotik ekiplerince takibe alınan şüpheli araç Efeler’in Umurlu Mahallesinde durduruldu. Araçtaki İ.Ç, G.Ç ve M. A. İsimli şüpheliler yakalandı. Uyuşturucu arama köpeği ‘Gece’ ile araçta ve şüphelilerin üzerinde yapılan aramada; 4 Kilo 900 gram Metamfetamin maddesi, 2 tabanca, 2 şarjör ve 51 adet fişek ele geçirildi . Yakalanan 3 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Muhabir: KAZIM YÖRÜKÇE