Kuşadası’nda, açıldığı günden bu güne gerçekleştirdiği kültür ve sanat etkinlikleri ile büyük ilgi odağı haline gelen Homeros Şiir Kulübü, düzenleyeceği ‘Zamana Direnen Kitaplar Festivali’ ile bir kez daha sanatseverleri tek çatı altında toplamaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlediği şiir ve söyleşi etkinliğiyle Kuşadalı şair ve yazarlara kapılarını açan Homeros Şiir Kulübü şimdi de kitapseverleri, zamana damgasını vuran kitaplar ve yine Kuşadalı yazarlarla buluşturacak.Her ayın son Cumartesi günü düzenlenecek olan etkinliğin ilk programı 25 Mayıs Cumartesi günü , saat 12.00-18.00 arasında Kaleiçi White Bird Art Centre’da gerçekleşecek.
YAZARLAR VE KİTAPLARLA GEÇECEK DOLU BİR PROGRAM
Kuşadası’nda kültür ve sanat etkinlikleri bağlamında çok yararlı ve keyifli bir etkinlikte daha Kuşadalı sanatseverlerle bir arada olacakları için mutlu olduklarını belirten Kuşadası Homeros Şiir Kulübü Yönetmeni ve Eşgüdüm Sorumlusu Ali Gençli, ‘Etkinliğimizde, eski ve zamana direnen kitapların yanı sıra yazarlarımız da kitapseverler ile buluşarak kitaplarını imzalayacak. ‘Okunmuş Kitaplar Değerlidir’ ve Kitaplara özgürlük şiari sloganı ile düzenleyeceğimiz etkinliğimize tüm kitapseverleri davet ediyoruz’ dedi.