Aydın’ın Efeler ilçesinin Yedi Eylül Mahallesi’nde muhtar adayı olan Yusuf Ziya Öztürk, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan seçim öncesi ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Uzun yıllardır yaşadığı Yedi Eylül Mahallesi’nde muhtarlığa talip olan Öztürk’ün rüzgarı sahada esiyor. Kamu kurumundan emekli olan 61 yaşındaki Öztürk, evleri ziyaret ederek mahalle sakinleriyle buluştu.
VATANDAŞLARIN GÖNLÜNÜ KAZANDI
Her girdiği kapıda büyük bir ilgiyle karşılanan Öztürk’e mahalle sakinleri adeta bağrına bastı. Muhtar adayı Öztürk’e sevgi gösterilerinde bulunarak evlerinde ağırlayan mahalle sakinleri, ziyaretlerinden dolayı teşekkür edip desteklerini iletiyor. Ziyaretlerde mahalle halkının sorun ve taleplerini dinleyerek seçilmesi halinde hayata geçireceği projeleri anlatan Öztürk, oluşturduğu seçim atmosferiyle Yedi Eylül Mahallesi’nde vatandaşların gönlünü kazandı. Gün boyunca çok sayıda mahalle sakiniyle buluşan Öztürk, mahalle halkı tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor.
“HİZMET İÇİN GELİYORUZ”
Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ettiğini ifade eden Yusuf Ziya Öztürk, “Mahallemize hizmet etmek için yola çıktık. Biz hizmet için geliyoruz. Bu kapsamda mahalle halkımızla buluşmaya devam ediyoruz. Ziyaretlerimizde mahalle halkımızın sorun ve taleplerini dinleyerek kendilerinden destek istiyoruz. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımız bize büyük bir teveccüh gösteriyor. Bu teveccühten oldukça memnunuz. Mahalle halkımızdan alacağımız destekle muhtarlık görevine seçilmemiz halinde hayata geçireceğimiz projelerle Yedi Eylül Mahalle’miz her alanda hak ettiği hizmeti alacak.” dedi.
Yedi Eylül Mahallesi’nden Öztürk’e tam destek
Yedi Eylül Mahallesi Muhtar Adayı Yusuf Ziya Öztürk, seçim çalışmalarına hız kesmeden sürdürerek mahalle halkıyla buluşmaya devam ediyor. Mahalle halkı sevgi gösterilerinde bulundukları Öztürk’e tam destek veriyor.
Muhabir: HABER MERKEZİ
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi