Akbük Türkan Saylan Kültür Merkezi'ndeki serginin açılışına, Didim Kaymakamı Mehmet Türköz, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Başkan Yardımcısı Ahmet Yılmaz, Akbük Belediye eski Başkanı İbrahim Şam, Belediye Meclis Üyesi Sevinç Karataş ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılışta konuşan Başkan Atabay, belediyede görev aldıkları süre boyunca sosyal belediyeciliği en iyi şekilde hayata geçirmeye gayret ettiklerini belirterek, bu süre zarfında kadınların üretime katılması ve emeklerinin karşılığını alması noktasında her zaman destek olduklarını dile getirdi.
Açılış kurdelesini eski başkan Şam keserken, Kaymakam Türköz, Başkan Atabay ve beraberindekiler sergiyi gezerek kursiyerlerden bilgi aldı. Kurs Hocası Serap Doğan ve kursiyerler, açılışa katılan davetlilere teşekkür etti.
Akbüklü kadınların sergisi beğeniye sunuldu
Didim’e bağlı Akbük Mahallesinde Didim Belediyesi kursiyerleri tarafından yıl boyunca yapılan eserler sergiyle beğeniye sunuldu.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi