Aydın'da dezavantajlı kişileri topluma ve iş hayatına kazandırmak amacıyla ASTİM OSB tarafından yürütülen "Herkes İkinci Bir Şansı Hakeder" isimli AB projesi devam ediyor.
Proje kapsamında açılan kurslarla 125 mahkum meslek öğrenirken, Efeler ilçesi Kocagür Mahallesi'nde hayatlarında hiç tiyatro izlemeyen ilkokul 2, 3, 4 ve 5. sınıf öğrencileri, Hidayet Sayın Kültür Merkezi'nde sahnelenen 'Küçük Prens' oyununu izledi. Çocuklar ilk kez tiyatro ile tanışmanın heyecanını yaşadı.
Çocuklar ilk kez tiyatroyla buluşturuldu
Aydın ASTİM Organize Sanayi Bölgesi tarafından hayata geçirilen, “Herkes İkinci Bir Şansı Hakeder” isimli Avrupa Birliği (AB) projesi kapsamında, bugüne kadar hiç tiyatroya gitmemiş çocuklar, tiyatro ile buluşturuldu.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi