4 yıllık arkadaşlıklarının ardından geçen yıl nişanlanan Mehmet ve Fadime Sönmez çiftinin kızları, Aydın Denge Gazetesi Muhabiri Özge Sönmez ile Kamil ve Neslihan Kahraman çiftinin oğulları, Halk Otobüsü Şoförü Melih Kahraman evlenerek bir ömür boyu mutluluğa "evet" dedi.
Çine Belediyesi Şehler Kır Düğün Salonu’ndaki düğün töreninde mutlu çiftleri yakın akrabaları, dostları ve basın mensubu arkadaşları yalnız bırakmadı.
Gazeteci Özge Sönmez'in mutlu günü
Aydınlı Gazeteci Özge Sönmez ile Aydın Büyükşehir Belediyesinde çalışan Melih Kahraman, Çine’de gerçekleştirilen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi