Bugüne kadar farklı zaman dilimlerinde farklı oyunlar sergileyen Selçuk Belediye Tiyatrosu, 'Cimri' adlı oyunu ile Kuşadası’nda sanatseverleri izlerken düşündürdü. Baş rollerinde Selçuk Belediye Tiyatrosu oyuncularından Erol Namdar, Hanife Abuş, Murat Armut ve Serkan Akıncı’nın yer aldığı oyunda, bir ailenin üzerinden topluma odaklanılarak insan ve onun inşa ettiği düzenin işleyişi anlatıldı.
Öte yandan Kuşadası Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun çevre il ve ilçelerin tiyatro etkinliklerine katıldığı, diğer tiyatro topluluklarının da Kuşadası'na davet edildiği belirtildi.
Selçuk Belediye Tiyatrosu 'Cimri'yi sahneledi
Kuşadası Belediyesi Erkan Yücel Sahnesi’nde, Selçuk Belediye Tiyatrosu tarafından Fransız yazar Molierein ünlü eseri Cimri sahnelendi. Yönetmenliğini Erol Namdar’ın yaptığı oyun, Kuşadalı tiyatroseverlerden yoğun ilgi gördü.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi