Cep telefonu alırken dikkat! Telefoncu esnafı uyardı: İyi kamera için o 4 özelliğe bakılmalı... Cep telefonu alırken dikkat! Telefoncu esnafı uyardı: İyi kamera için o 4 özelliğe bakılmalı...

Türkiye’nin tanınan ve sevilen oyuncularından ve sunucularından Emre Karayel, Nazilli’ye geldi. Ünlü oyuncu şehir dışından da birçok kişinin uğrak noktası haline gelen Kısmet Pide’de yemek yedi. Kısmet Pide son olarak ünlü oyuncu ve sunucu Emre Karayel’i ağırladı. Kısmet Pide sahipleri Hilmi Duruoğlu ve Osman Yüksekbağ tarafından ağırlanan ünlü oyuncu Emre Karayel sıcak ve samimi hareketleriyle takdir topladı. Kısmet Pide’nin birbirinden güzel lezzetlerini tadan ünlü oyuncu Emre Karayel, tatlar karşısında hayranlığını gizleyemedi.

Emre Karayel Kismet Pidede Tatlara Hayran Kaldi 483380 C593776Ea60087D8E137Dcd309449381


KISMET PİDE PEK ÇOK İNSANIN UĞRAK YERİ

60 yılı aşan bir geçmişe sahip olan Kısmet Pide, 1958 yılında Mehmet Duruoğlu'nun dedesi tarafından ekmek fırını olarak açılmış ve 1975'te pide fırını olarak devam etti. Yerini, değerini, 3 katlı binası ve 'sadece pide' sloganıyla faaliyet veren işletme, pek çok insanın uğrak yeri olarak misafirlerine hizmet veriyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ