Aydem Duyurdu. Bozdoğan elektrik kesintisi 20 Mayıs 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi Aydem Duyurdu. Bozdoğan elektrik kesintisi 20 Mayıs 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi

Dünya Odalar Federasyonu (WCF) Başkanlığını yürüten TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ve Türk iş dünyasını temsilen Kolombiya’nın başkenti Bogota’da düzenlenen WCF Amerika Bölge Zirvesi’ne katılan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken, önemli temaslarda bulundu. Ülken’in Türk iş dünyasını tessil ettiği toplantıda TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, başkanlığını yaptığı Dünya Odalar Federasyonu’nun Amerika Zirvesi’ne video mesaj ile katılarak, görüşlerini aktardı. Hisarcıklıoğlu mesajında “Küresel ekonomi önemli bir dönüşümden geçiyor. İklim değişikliği ve dijitalleşme iş yapma biçimlerini değiştiriyor. Dünya odaları ve iş dünyası olarak daha fazla işbirliğine ihtiyacımız var” dedi.

Ulken Turk Is Dunyasini Temsil Etti 468712 Bb8Afa4B939Ab5D7D0359C24777328F3

TÜRK HEYETE BAŞKANLIK ETTİ


TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken başkanlığındaki TOBB heyetinde, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Dünya Odalar Federasyonu Genel Konseyi üyesi İzzet Volkan, TOBB Genel Sekreter Yardımcısı Sarp Kalkan, AB ve Dışilişkiler Daire Başkanı Mustafa Bayburtlu ile Uzman Yardımcısı Simay Tunçkılıç yer aldı.

Kaynak: HABER MERKEZİ