AYTO Meclis Başkanı Coşkun Cerit, ASTİS Başkanı Mustafa Saylı ve Oda Üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen İstişare toplantısında, bölgesel, sektörel sorunlar ve çözüm yolları ele alındı.
“SÖZ ÜYELERİMİZDE”
ASTİS’te gerçekleştirilen toplantının 1. etap toplantısı olduğunu ve toplantıların devam edeceğini belirten Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken “Bugün burada olmamızın temel sebebi Üyelerimizin sorun ve beklentilerini dinleyip, raporlar haline getirip yerel ve ulusal düzeyde ilgili kurum ve merciilere iletmek. Oda olarak yönetim felsefemiz Üyelerimiz ile sürekli istişare halinde olmak. Bizim işimiz Üyemizin hak ve menfaatini koruyup, sorunları ile ilgili lobi faaliyeti yapmak. Bu nedenle sürekli sahada olmamızın yanı sıra bu şekilde kümelenmiş halde Üyelerimizle bir araya gelmek, onların derdini dinlemek, yapmamız gerekenlerle ilgili hususları belirlemek adına bugün burada birlikteyiz. Söz Üyelerimizde” dedi.