Doğup, büyüdüğü mahallesine hizmet etmek istediğini belirten Şen, “Vatandaşlarımızın teveccühü ile göreve seçileceğime inanıyorum” dedi. İncirliova ilçe merkezinde oto lastik işi yapan Güven Şen, Karabağ Mahallesi Muhtarlığı’na talip oldu. Karabağ Mahallesi’nde doğup büyüdüğünü belirten Şen, “Mahallemizin tanınan ve sevilen ailelerindeniz. Her birisini yakından tanıdığım mahalle sakinlerimize, muhtar olarak hizmet etmenin zamanı geldi. Bu anlamda muhtarlığa talip oldum. Hizmet aşkı ile çıktığım bu yolda Allah, yar ve yardımcımız olsun. İnşallah vatandaşlarımızın teveccühü ile göreve seçileceğiz” dedi. Mahallesinin sorunlarını çözeceğini anlatan Şen, şunları kaydetti: “Mahallemin sorun ve taleplerini yakından biliyorum. Sorunların çözülmesi, taleplerin karşılanması noktasında, gerek belediyeler, gerekse devlet kurumları nezdinde girişimlerimiz olacak. Ulaşılabilir bir muhtar olacağım. Vatandaşımız, 7/24 bizimle görüşebilecek. Her zaman telefonum açık olacak. Görevimin mahalle sakinlerimize hizmet olduğunu hiçbir zaman unutmayacağım. Vatandaşlarımızı geçiştiren değil, sorunlarıyla yakından ilgilen bir muhtar olacağım. En önemlisi de verdiğim sözleri tutacağım.”
Şen, Karabağ Muhtarlığı’na talip
Aydın’ın İncirliova ilçesinin tanınan esnaflarından Güven Şen, Karabağ Mahallesi Muhtarlığı’na aday olduğunu açıkladı.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi