Seçimler yaklaşırken çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Savaş, Efeler Belediye Başkan Adayı Burak Pehlivan, Ovaeymir Mahallesinde miting yaptı. Mitinge AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen de katıldı. Mitingde konuşan Efeler Adayı Burak Pehlivan; dil, din, ırk ayrımı yapmadan birlik ve beraberlik içerisinde Aydın’daki vatandaşlara eşit hizmet sunacağını söyledi. “KAYIP YILLARI TELAFİ EDECEĞİZ” Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, kentteki problemleri anlatarak Ovaeymir Mahallesine doğalgaz getireceğinin müjdesini verdi. Mahalle sakinleri tarafından bu müjdeli haber coşkuyla karşılanırken Savaş, Enerji Bakanı, Bakan Yardımcısı ve Enerya ile görüştüğünü söyledi. Savaş, bir plan ve program çerçevesinde en kısa sürede doğalgazın Ovaeymir’e de getirileceğini kaydetti. Ayrıca 10 gün içerisinde ihalesi yapılan trafonun da en kısa zamanda mahalleye bağlanacağını aktaran Savaş, “Yerel yönetim anlamında Aydın'da kayıp yıllar var. Bu kayıp yılları telafi etmek için yola çıktık. Doğduğumuz büyüğümüz toprakları borcumuzu ödemek için yola çıktık. 15 yıldan bu yana yapılmayan hizmetleri ve vaat edilen sözleri yerine getirmeyenlerden siz değerli hemşerilerim 31 Mart’ta sandıkta hesabı soracak” dedi.

Savastan Ovaeymire Dogalgaz Mujdesi 451471 8E811A18Cbd51756C5Dd0Ddbbb059D0A

YAĞMUR YAĞDIĞINDA AYDIN'DA ÇİLEYE DÖNÜŞÜYOR

Koçarlı’da ilk meclis toplantısı yapıldı Koçarlı’da ilk meclis toplantısı yapıldı

Hava yağışlı olduğu için Aydınlı hemşerilerinin endişeli olduğunu kaydeden Savaş, “Bugün hava yağışlı olduğu için hemşerilerimiz endişeli ve kaygılı. Acaba benim iş yerimi, evimi su basar mı diye tedirgindi. Yağmur yağdığında Aydın'da çileye dönüşüyor. Yağmur berekete dönüşmesi lazım. Bizim zamanımızda yağmur berekete dönüşecek. Bakın şehrin merkezinde hala kanalizasyonu olmayan mahalleler var. İnşallah hemşerilerim 31 Martta bu iş bilmez beceriksizlere sandıkta gereken dersi verecek. 1 Nisan’dan itibaren Aydınlılar hizmetle buluşacak” dedi.

Savastan Ovaeymire Dogalgaz Mujdesi 451471 Daee98C9Ed787Cc759B4Af89E3F281C6

CAN DOSTLAR İÇİN MODERN YAŞAM ALANLARI YAPACAĞIZ

Savaş, Haykonfed Ege Federasyonu Aydın Hayvan Hakları Eğitim Hareketi Derneği tarafından sokak hayvanları yararına düzenlenen geceye katıldı. Savaş, “Önümüzdeki dönem büyükşehir belediye başkanı olarak can dostlarımız için yapacağımız işlerimiz projelerimiz var. Sokak canlarımız kitleler halinde geziyor. Hem çocuklarımız hem de hemşerilerimiz tedirgin. Rehabilitasyon merkezi alanlarında bir eziyet var. Önümüzdeki dönem modern yaşam alanları yapacağız. Bunu yaparken sizlerle birlikte karar alıp uyumlu bir şekilde çalışacağız. Önemli olan orada hizmet verecek olan personelin hayvansever olması. Siz ne kadar güzel yaşam alanı yaparsanız yapın oradaki çalışan personelin bir hayvan ve can dost sevgisi yoksa kıymeti yok. Biz orada çalışan arkadaşlarımızı özel seçeceğiz. Size diyeceğiz ki gönüllü arkadaş varsa verin çalıştıralım. O alanlar sürgün alanı olmayacak.” dedi.

Savastan Ovaeymire Dogalgaz Mujdesi 451471 Dae867E0033C8580F1D0F3F8E2160Df9

Kaynak: HABER MERKEZİ