Aydın 2. Amatör Küme 3. Grup’ta son hafta büyük bir heyecana sahne oldu. Son haftaya aynı puanda giren Moralıspor ve Söke Gençlerbirliği arasındaki şampiyonluk yarışını Moralıspor kazandı. Sahasında Germencik Belediyespor’u 6-0 mağlup eden Moralıspor, Söke Gençlerbirliği’nin deplasmanda Bıyıklı’ya 4-2’lik skorla mağlup olmasıyla şampiyonluk ipini göğüsledi.
TARAFTARLARIYLA KUTLADILAR
Maçın bitiminde Moralısporlu oyuncular büyük sevinç yaşadı. Şampiyonluğu taraftarlarıyla kutlayan Moralısporlu oyuncular, şampiyon oldukları için çok mutlu olduklarını söyledi. Sezonu şampiyonlukla tamamlayan Moralıspor, önümüzdeki sezon 1. Amatör Küme’de mücadele edecek. Germencik Kaymakamlığı da Moralıspor’un şampiyonluğunu kutlayarak başarı diledi.