Nazilli’de 30 yılı aşkın süredir pidecilik yapan Aydın Baycın, kalbine yenik düştü. Kalp yetmezliği ve şeker hastalığı teşhisiyle, tedavi altına alınıp taburcu edilen Aydın Baycın, dün gece saatlerinde yaşamını yitirdi. Evli ve 2 çocuk babası olan Baycın’ın cenazesi, bugün öğle namazına müteakip Kuyucak'a bağlı Başaran Mahallesi’nde toprağa verilecek. Öte yandan Aydın Baycın'ın vefatı, başta kızı bankacı Aslı Baycın ile oğlu ayakkabıcı esnafı Mustafa Baycın olmak üzere, yakınları ve tüm sevenlerini yasa boğdu.
Muhabir: NAZLI ALTINAYAR