Nazilli muhteşem bir sünnet programına ev sahipliği yaptı. Aydın Ses Gazetesi ve Nazilli Adalet Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Akgül ve Kırlıoğlu İncir’in sahiplerinden Emine Akgül’ün biricik oğulları Göktürk Talha gerçekleştirilen görkemli sünnet programıyla erkekliğe ilk adımı attı. Bozyurt Mahallesinde bulunan Yeşil Vadi Düğün Salonu’nda Emine ve Mehmet Akgül’ün ev sahipliğindeki sünnete MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Göktürk Talha Akgül'ün dayısı Nazilli Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Kırlıoğlu, CHP Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Nazilli Belediyesi meclis üyesi Serkan Sevim, incir işletmesi sahipleri, yakınları, gazeteciler ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.
ARABALARLA ŞEHİR TURU ATILDI
Emine ve Mehmet Akgül çifti davetlileri salon kapısında karşıladı ve yakından ilgilendi. Cemiyette davetlilere yörenin meşhur yemekleri ve keşkek ikram edilirken, zeybek ekibi davetlilere muhteşem bir gösteri sundu. Ayrıca Aydın’dan gelen Tralles Bandosu eşliğinde Mehmet ve Emine Akgül çifti oğulları Göktürk Talha harmandalı oynadı. Daha sonra Göktürk Talha Akgül ve arkadaşları yakınlarının da katılımıyla arabalarla davullu zurnalı şehir turu attı.
Sünnet cemiyetinin akşamına ise halk oyunları eşliğinde sünnet düğünü gerçekleştirildi. Halk oyunlarının ardından orkestranın çaldığı şarkılar eşliğinden Emine ve Mehmet Akgül, yakınları ve misafirler gece boyunca gönüllerince eğlendiler.