Ergüler, Nazilli’yi gençler için cazibe merkezi haline dönüştüreceklerini söyledi. Hangar Cafe’de düzenlenen programda gençler, Ergüler’i büyük bir coşkuyla karşıladı. Havai fişekler atıldı, meşaleler yakıldı. Nazilli İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, AK Parti Aydın Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın, Nazilli İlçe Gençlik Kolları Başkanı Recep Kutlu da programda yer aldı. Esat Ergüler, gençlere 46 vaadi içinde yer alan kütüphane cafe, başarılı öğrencilere kamp hediyesi, gençler için istihdam, tematik okul, Sümer Üniversitesi gibi projelerini anlattı.

Nazilli Ogrenci Sehri Olacak 452881 75069F8D1A03E99Aa5B723768461B2A0

YENİ BİR BAŞLANGIÇ

Yerel seçimde rakip olmuşlardı! Çetinkaya’dan alkışlanacak hareket... Yerel seçimde rakip olmuşlardı! Çetinkaya’dan alkışlanacak hareket...

Nazilli’yi gençler için cazibe merkezi haline getireceklerini kaydeden Esat Ergüler, “Gençlerin nasıl bir Nazilli istediğini, hangi imkanlara ihtiyacı olduğunu biz anlarız. Nazilli’ye hizmet ettiğimiz yıllar boyunca hep şehrimizin, insanımızın sorunlarını görme fırsatımız oldu. İhtiyaçlara, taleplere cevap vermek, sorunları çözmek için elimizden geleni yapmaya gayret ettik. 13 yıl boyunca üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek için var gücümüzle mücadele ettik. Yeniden Nazilli Belediye Başkan Adayı olarak karşınızdayım. Nazillimiz için hayallerimizi birlikte gerçekleştireceğimiz yeni bir hikayenin başlangıcındayız. Bugün de burada ‘Nazilli’nin gençleri için birlikte neler yapacağız?’ sorusunun cevaplarını paylaşmak için toplandık” ifadelerine yer verdi.

SORUNLARI DİNLEDİ

Ergüler konuşmasının ardından gençlerle sohbet edip, sorunlarını dinleyip tek tek not aldı. Belediye Başkan Adayı, daha güzel bir Nazilli için el ele vererek çalışacaklarını kaydetti.

Nazilli Ogrenci Sehri Olacak 452881 5Fac66A8Ba7932D70689A2637Cee410E

Kaynak: HABER MERKEZİ