Şenliğe Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Meclis üyeleri, Kuşadası Avcılar Kulübü Başkanı Çağatay Aynalı ve kulüp üyeleri, av meraklıları ile Kirazlı Köy sakinleri katıldı. İlginin beklenenden fazla olduğu şenlik etkinliğinde, Avcılar Kulübü tarafından davetliler kızartma, keşkek, ızgara köfte ve pilav ikramlarında bulunuldu. Davul ve zurnanın etkinlik boyunca çalındığı şenlikte davetliler güzel havanın da etkisi ile muhteşem bir gün geçirdi. Şenlik sonunda, ayrıca, Kuşadası Avcılar Kulübü’nde 41.’ci yılını tamamlayan üyelere de plaketleri verildi.
Şenlikler kapsamında bir konuşma gerçekleştiren, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ‘Konu Avcılar Kulübü olduğunda tabii ki destekleyeceğiz. Lokomotif nereye giderse vagonlar oraya gider. Kuşadası Belediyesi olarak her zaman bu kadim derneğimizin yanında olacağız’ dedi.
Kuşadası Avcılar Kulübü Başkanı Çağatay Aynalı ise konuşmasında, ‘Bu yıl şenliklerin 20.’sini gerçekleştirdik. Bugün bir kez daha dostlarımızla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Bu organizasyonlar sizlerle güzelleşiyor, bizler bu organizasyonları sizler için yapıyoruz. Sizler bizi teşvik etmezsseniz yaptığımız etkinliklerin hiç bir kıymeti yok. Bu birlikteliğin amacı toplumsal birlik ve beraberliğin sağlanması, aile birliğinin korunması , hep birlikte olmak, kaynaşmaktır. İnsan olmanın en büyük gereğini şu an yerine getiriyoruz. Sevgi ve saygıyla buradayız. Bu anlamda, bugün sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Başta Belediye Başkanımız Ömer Günel olmak üzere yönetim kurulu arkadaşlarıma ve üyelerimize sonsuz teşekkürler ediyorum’ şeklinde devam etti.