Karacasu Yaylalı Mahallesi Yalı Sokak Kız Yurdu yanında müstakil bir evin bahçesinde temizlik amacıyla yakılan ateş paniğe neden oldu. Dumanı görenler itfaiye ekiplerine haber verirken Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. Emniyet ekipleri de olay yerine gelirken dumanın bahçe temizliği sebebiyle yakıldığı anlaşıldı. Yetkililer bu sıcak havalarda temizlik amacıyla da olsa ateş yakılmamasını isterken her durumda önceden itfaiyeye haber verilmesi gerekliliğini bir kere daha hatırlattı.
Muhabir: ÖZGÜR DEDEOLUK