Büyükşehir'den stratejik plan için anket

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın halkı ile birlikte 2020-2024 dönemi stratejik planını tasarlamak için anket başlattı.

Emrah Dinçer
Emrah Dinçer Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 2020-2024 stratejik planı hazırlık çalışmaları anketi için resmi internet sitesinden açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Aydın halkına seslenilerek, "Haydi 2020-2024 stratejik planımızı birlikte tasarlayalım" denildi.
"Aydın Büyükşehir Belediyesi 2020–2024 dönemi stratejik plan hazırlıkları çerçevesinde yürütülen çalışma kapsamında; Büyükşehir Belediyemizin geleceğinin planlamasında dış paydaşların katkılarını beklendiğimiz anketimizde, idaremizin şimdiki durumuna ve 5 yıllık gelecekte öngördüklerine yönelik görüş ve değerlendirmeleriniz bizim için önem taşımaktadır. Bu anketin gerçekleştirilmesindeki amaç, idaremizin 2020-2024 dönemi stratejik planı hazırlanırken siz paydaşlarımızın görüş ve değerlendirmeleri doğrultusunda stratejiler geliştirmektir. Katkılarınız için teşekkür ederiz" ifadelerinin kullanıldığı açıklamanın son kısmında ise vatandaşlar, serbest meslek mensupları ve esnaflar için anket formuna yer verildi.14 Ağustos 2019 Aydin/ Efeler (Merkez)- Gündem

Muhabir Emrah Dinçer


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (256) 213 16 50
Reklam bilgi

Anket Sitemizi nasıl buldunuz?