Futbola Güneşspor altyapısında başladıktan sonra Aydınspor ve Aydınspor 1923 kulüplerinde forma giyen 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Ali Dündar, Aydınspor 1923’te profesyonellik kapısından döndükten sonra, yerel amatör liglere geri dönüş yaptı. Kızılcaköyspor, Kardeşköyspor ve Koçarlı Menderesspor takımlarında top koşturan başarılı futbolcu, iki sezon önce Bölgesel Amatör Lig’de Karpuzlu Belediyespor takımında forma giydi. Geçen sezon futbol hayatını sonlandıran Aydınlı Ali Dündar, bu yıl başvuru yaptığı uzman çavuşluk için TSK’ya çağrıldı. Geçtiğimiz günlerde Türk Silahlı Kuvvetleri’nin mensubu olan Ali Dündar, ilk olarak eğitim için Kastamonu 5. Alay Jandarma Komutanlığı’na gitti. Yıllarca yeşil sahalarda giydiği takımın forması için mücadele eden Dündar, Kastamonu’da 6 aylık eğitimin ardından asıl görev yerinde bundan sonra vatan için mücadele edecek.
Son transferini TSK'ya yaptı
Aydın’da çeşitli amatör kulüplerde forma giyen başarılı orta saha oyuncusu Ali Dündar, futbol hayatını sonlandırarak Türk Silahlı Kuvvetleri’nin mensubu oldu. Bundan sonraki hayatına uzman çavuş olarak devam edecek olan 22 yaşındaki Ali Dündar, son transferini ordu birliğine yaptı.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi