AK Partili Subaşı tencere-tavalı eylemi eleştirdi

AK Parti Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı, CHP Didim İlçe Örgütünün ekonomik krizle ilgili basın açıklamasına cevap verdi. Subaşı “Biz Türkiye’yi yönetiyoruz siz Didimi yönetemiyorsunuz.” sözleriyle CHP ilçe teşkilatını eleştirdi.

Haber albümü için resme tıklayın

CHP Didim İlçe Örgütünce Pazar yerinde düzenlenen boş tencere eylemi ve “ekonomik kriz” iddialarıyla ilgili basın açıklamasına, AK Parti Didim İlçe Başkanından cevap geldi. AK Parti Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı yazılı basın açıklamasında “Pazar yerinde Didim CHP ilçe yönetiminin yapmış olduğu açıklama tam da CHP zihniyeti ile birebir örtüşmektedir. Daha 1 gün önce dolar kurundaki yükselişi fırsata çevirip insanları umutsuzluğa sevk etmeye çalışmışlardır. Bilindiği gibi açıklamalarında belirttikleri, hoş olmayan durumları yaratmak ancak CHP’ye yakışır. AK Parti olarak 16 yıldır Türkiye’yi yönetiyoruz ama verdiğimiz hiçbir vaadi es geçmedik ve hemen hemen hepsini yerine getirdik. 2015 seçimlerinden bu yana sürekli kriz olduğunu belirtenler ortada ne bir kriz ne de bir umutsuzluğun olmadığını gayet iyi biliyorlar. Sadece tencere tava siyaseti yapan bir partinin yıllardır Didim'i yönetmesi ve en son 2014 yerel seçimlerinde verdiği 32 vaadin bir tanesini bile yerine getirmediği gerçeği var. Çıkıp pazarlarda boy göstereceğinize, halka verdiğiniz sözlerinizi yerine getirin de vatandaş da size güvensin. Biz de sizlerin sözlerine inanalım" dedi.

"ANCAK TENCERE TAVA SİYASETİ YAPARLAR"

 İşsizlik ve açlık sınırı ile ilgili açıklama yapan CHP ilçe yönetiminin bundan 16 yıl önceki verilere baktıklarında bugün yalan söylediklerine kendileri de inanacaklardır diye  Subaşı; "Son yıllarda gerek teknolojide olsun gerek sağlıkta gerekse ticarette olsun büyük mesafeler alınmış olmasına rağmen bunu görmemek nankörlüktür. 3600 ek göstergenin yakın zamanda yasalaşacağından haberi olmayanlar pazar da ancak tencere tava siyaseti yaparlar. Baskıcı ithal ve tek adam sisteminden bahsedenler geçmişe bir göz atsınlar Türkiye'de ne bir tek adamlık ne baskılı bir sistem bulunmamaktadır. Vatandaşlarımızın seçmiş olduğu Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkan’ı düşsün akıbetimiz ne olursa olsun mantığı ile hareket edişinizi bu millet affetmeyecektir" ifadelerine yer verdi.

13 Ağustos 2018 - Siyaset

Muhabir Hüseyin Çalışkan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (256) 213 16 50
Reklam bilgi

Anket Sitemizi nasıl buldunuz?