Lig’in ikinci haftasında Sarayköyspor’u 2-1 ve 14’üncü haftada Uşak Vefaspor’u 3-1’lik skorla mağlup eden Kuşadasıspor, Torbalıspor ve Bozdoğan Belediyespor’a 3-0’lık skorlarla yenilerek sahadan puansız ayrıldı. Denizli Kale Belediyespor ve Çandarlıgücü ile 1-1, Çal Belediyespor ve Ortaca Belediyespor ile 0-0 berabere kalan siyah-beyazlılar, topladığı 10 puanla Sarayköyspor ile birlikte deplasmanda en çok puan toplayan 8’inci takım oldu.
Kuşadasıspor sahasında oynadığı 8 maçta ise 5 galibiyet, bir beraberlik ve iki yenilgi aldı. Siyah-beyazlılar, sahasındaki bu performansıyla ligde sahasında en çok puan toplayan 3’üncü ekip oldu.
Kuşadasıspor’un deplasmanda yüzü gülmüyor
Bölgesel Amatör Lig 8. Grup’ta mücadele eden Aydın temsilcisi Kuşadasıspor, bu sezon deplasmanda oynadığı karşılaşmalarda istediği sonuçları elde edemedi. Bu sezon geride kalan 16. haftada siyah-beyazlılar, deplasmanda oynadığı 8 maçta sadece iki kez 3 puan sevinci yaşadı.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi