NTO, kıyaslama ziyareti yaptı

NTO, kıyaslama ziyareti yaptı
Nazilli Ticaret Odası, Ayfonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Eskişehir Ticaret Odası’na kıyaslama ziyaretlerinde bulundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan oda ve borsalar arasında kalite bilincinin yerleştirilmesi, odalar ve borsaların iş dünyası nezdinde saygınlığının ve hizmet türlerinin artırılması, hizmet kalitelerinin iyileştirilmesi, Avrupa’da bulunan Oda/Borsa Sistemine uyumunun sağlanmasının amaçlandığı Akreditasyon Sistemi kapsamında, Odaların elde etmiş olduğu başarılı performansların örnek alınarak gelişiminde kullanılması amacıyla, Nazilli Ticaret Odası, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Eskişehir Ticaret Odası’na kıyaslama ziyaretleri gerçekleştirdi.

HİZMETLERİ YERİNDE İNCELEDİLER 

Ziyarette Afyonkarahisar ve Eskişehir Odalarının Kalite Yönetim Sistemi ve akreditasyon hizmetleri yerinde görülerek, iyi uygulamalar ve çalışmalar hakkında bilgi paylaşımı yapıldı. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Eskişehir Ticaret Odası'nın ev sahipliğinde gerçekleşen kıyaslama ziyaretine, Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler ve personellerinden oluşan heyet katıldı. 
  Nazilli Ticaret Odası Başkanı Arslan, hizmet kalitesini daha yükseğe taşımak amacıyla A Sınıfı Akredite Oda Sertifikası için çaba gösterdiklerini belirterek, bu konuda başarılı performans göstermiş odalara, yürütülen hizmetleri yerinde incelemek için kıyaslama ziyaretleri düzenlediklerini belirtti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.