1992 yılında oğulları Jandarma Komando Er Mehmet Aykan’ı Diyarbakır’da şehit veren Osman Aykan-Ayşe Aykan çiftinin 16 koyunu, 31 Mart'ta torunlarının düğünü olduğu gün çalınmıştı. Konuyu haber alan Büyükşehir Belediyesi, yetkililerin tahkikatı bitirmesinin ardından yaşlı çifte destek elini uzattı. Şehit ailesine zararlarını hafifletmek için 3 dişi, 1 erkek sakız koyunu hediye edildi. Zararlarının bir bölümü karşılandığı için mutlu olan Aykan ailesi, Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.
Koyunları çalınan şehit ailesine Büyükşehir desteği
Karacasu’nun Karacaören Mahallesi’nde koyunları çalınan şehit yakınlarına, Aydın Büyükşehir Belediyesi destek elini uzattı. Vatandaşların zararının bir bölümünü karşılamak için Büyükşehir Belediyesinin Koçarlı’daki Sakız Koyunu Üretim Çiftliği’nde yetiştirilen koyunlardan verildi.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi