Aydın Büyükşehir Belediyesi, Beyerli Mahallesi’nde detaylı temizlik çalışması gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri, ağaç bakım ve budama çalışmasının ardından yol kenarlarında görüntü kirliliği oluşturan yabani otları tırpan ve ot biçme makineleri ile biçerek temizledi. Beyerli Mahallesi’nin cadde ve sokakları Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler ve süpürme araçları ile tertemiz hale getirildi. Temizlenen cadde ve sokaklar arazöz aracı eşliğinde tazyikli suyla yıkandı. Ayrıca mahalledeki bazı sokaklarda greyder yardımıyla yol genişletme ve düzenleme çalışması yapıldı
Beyerli’de yollar temizlendi
Aydın’ın her noktasında yürüttüğü çalışmalarla vatandaşlara hizmet götüren Aydın Büyükşehir Belediyesi, Nazilli Beyerli Mahallesi’nde vatandaşların temizlik talebini yerine getirdi.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi