Aydın 1. Amatör Küme ekiplerinden Aydın Büyükşehir Belediyespor, altyapı çalışmalarını temellerini hızla atmaya devam ediyor. Mavi beyazlı ekip, U16 Kategorisine sorumlu olarak başarılı ve genç antrenör Süleyman Dadal’ı göreve getirdi. Daha önce Aydınspor 1923 Altyapısı’nda başarıyla görev yapan ve A Takım’da yardımcı antrenörlük görevini de üstlenen Antrenör Dadal, son olarak geçtiğimiz yıl Aydın Amatör Süper Lig ekiplerinden Kuyuluspor’u çalıştırmıştı. Bundan sonraki süreçte Aydın BŞB’de görev yapacak olan Dadal, üstyapıda başarıların gelmesi için altyapıya önem verilmesi gerektiğini hatırlatarak, spor sevgisinin de altyapı seviyesinde kazanıldığını dile getirdi.
Antrenör Dadal Aydın BŞB'de
Aydın’da futbol branşında yeni bir atılıma geçen Aydın Büyükşehir Belediyespor, altyapıda oyuncu yetiştirme sisteminin ilk adımlarını atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda altyapı sorumlusu olarak tecrübeli antrenör Bülent Demirayak’ı göreve getiren mavi beyazlı ekip, antrenör ve eğitmen kadrosuna bir ismi daha dahil etti.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi