Karacasu Ülkü Ocakları olarak her hafta ilçedeki ocak birimleriyle toplantı halinde olduklarını ifade eden Karcılı, kaynaşmayı arttırıp yapılacak çalışmalar hakkında sürekli istişare yaptıklarını kaydetti. Hafta sonu Germencik’te, Aydın’da bulunan Ülkü Ocaklarının aylık istişare toplantısına katıldıklarını belirten Karcılı, “Gençlerimizin bütünlüğünü, birliğini devam ettirmek için ülkü ocaklarında vakit tanımaksızın her daim görevdeyiz. Biz, hak yolunda vatanı, milleti için her daim hazır bekleyen gençler yetiştirmek için bu yoldan vazgeçmeyeceğiz” dedi.
‘Hak yolunda yürüyoruz’
Aydın Ülkü Ocaklarının aylık istişare toplantısına katılan Karacasu Ülkü Ocakları Başkanı Emrah Karcılı, “Genel Başkanımız Olcay Kılavuz ve İl Başkanımız Emre Özbey’in emrinde, hak yolunda yürüyoruz” dedi.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi