Efeler ilçesinde yaşayan evli ve bir çocuk annesi Berna İpekçi, geçen yıl beynine pıhtı atması sonucu hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakımda 7 ay tedavi gördükten sonra uyanan ancak yatağa bağımlı kalan İpekçi’nin tedavisine sedye ile getirildiği Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde devam edildi. Hastaneye getirildiğinde trakeostomi solunum cihazına bağlı olan, mideden beslenen ve konuşamayan İpekçi, yapılan doğru tedavi sonrası sedye ile geldiği hastaneden yürüyerek taburcu olmaya hazırlanıyor.
Azmiyle ayağa kalktı
Aydın’da beyne pıhtı atması sonucu kollarını ve ayaklarını kullanamayan 44 yaşındaki Berna İpekçi, azmiyle ayağa kalkmayı başardı.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi