Köşk’ün Çarşı Mahallesi'nde çöpler zamanında toplanmayınca ortaya hoş olmayan görüntüler çıktı. Hem koku hem de görüntü açısından rahatsız edici bir durumdaki çöplerden rahatsız olan esnaflar, kötü görüntü nedeniyle belediyeyi sorumlu tuttu. Sokak hayvanları tarafından parçalanan poşetlerden çıkan çeşitli çöpler ise sokağın savaş alanına dönmesine neden olduğu gözlendi. Sokak girişindeki çöplerin birkaç günden bu yana dağılmış vaziyette olduğunu ifade eden bölge sakinleri, “Bu manzara Köşk’e yakışmıyor” şeklinde konuşarak tepkilerini dile getirdiler. Çevre esnafları, onlarca kişinin çöp attığı sokaktaki çöplerin daha sık aralıklarla toplanmasını talep etti.
Köşk’te isyan ettiren görüntü
Aydının Köşk ilçesinde zamanında toplanmayan çöpler, kötü görüntülerin ortaya çıkmasına neden olurken konteynerlerden taşan çöpler sokağın çöplüğe dönmesine neden oldu.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi