Karacasu’da İYİ Parti Teşkilatı’nı oluşturup kurucu başkanlığı üstlenen ve yapılan kongrenin ardından bu görevi teşkilatlarda yenilenme kararı alınmasına kadar sürdüren Hasan Dinç Karacasu Belediye Başkan Aday Adayı olurken, yenilenme kararı ile yönetim olarak istifa kararı alındı. Dinç'in istifa etmesinin ardından İlçe Başkanlığına Ziraat Bankası Emekli müdürlerinden Aydın Güvendi atandı. İYİ Parti Aydın İl Başkanı Dr. Betül Akçanal, ilçe teşkilatına gelerek görevi teslim ettiği Güvendi’ye başarılar diledi.
İYİ Parti Karacasu’da yeni başkan
İYİ Parti Karacasu İlçe Teşkilatı’nda mevcut yönetimin genel merkez kararıyla istifa etmesinin adından, İYİ Parti Karacasu İlçe Başkanlığına Aydın Güvendi getirildi.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi