Kurban kesen vatandaşlar ise, Kurban Bayramının tüm Müslüman alemine hayırlı olmasını temenni ederek, "Bayramımızı vatana millete hayırlı bir şekilde geçirmek istiyoruz. Kurbanımızı kestik, mutlu günümüzü güzel kazasız bir şekilde geçirmek istiyoruz. Tüm Müslüman aleminin Kurban Bayramı mübarek olsun" dediler.
Söke'de kurban bayramı heyecanı
Tüm yurtta olduğu mübarek kurban bayramı dolayısıyla Sökede de vatandaşlar bayram namazını kılmak için camileri doldurdu. Daha sonra yakınları ile bayramlaşan vatandaşlar, kurbanlıklarını kestirmek için belediye tarafından ilçenin dört bir noktasında oluşturduğu kesimhanelerin yolunu tuttu.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi